Spotkania pn. „Biznes na obcasach” organizowane są w ramach cyklu śniadań biznesowych w Łomży. Śniadania biznesowe, inicjatywa podjęta przez Miasto Łomża w 2017 r., to platforma dialogu pomiędzy administracją a biznesem, gdzie przy porannej kawie, omawiane są sprawy dotyczące lokalnych przedsiębiorców oraz ich oczekiwań wobec lokalnego samorządu. Celem jest usprawnienie przepływu informacji pomiędzy administracją a biznesem , integracja środowiska przedsiębiorców oraz możliwość autoprezentacji.

Marcowa odsłona wydarzenia pn „Biznes na obcasach” od 2018 r. dedykowana jest przedsiębiorczym kobietom i cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno wśród pań, jak i mężczyzn. 

Wydarzenie swoim zasięgiem wykracza poza granice Łomży. Od lat „Biznes na obcasach” cieszy się ogromną popularnością i już od pierwszej edycji w 2018 r. gości przedsiębiorcze kobiety z Białegostoku, Suwałk i innych miast regionu. Liczba uczestniczek spoza Łomży biorących udział w wydarzeniu z roku na rok rośnie.

Już dzisiaj zachęcamy wszystkie przedsiębiorcze Panie do zarezerwowania sobie czasu w dniu 7 marca i wzięcia udziału w wydarzeniu, które jest otwarte i bezpłatne. Na biznes na obcasach można się zarejestrować poprzez stronę http://biznes.um.lomza.pl/zapisz-sie-na-sniadanie, mailowo: cop@um.lomza.pl, telefonicznie 86 2156852. Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Łomża.
Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Podlaskiego. Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Województwo Podlaskie
Patroni medialni: Polskie Radio Białystok i TVP 3 Białystok.

Partner strategiczny wydarzenia