14.02.2024 r. godz. 18:00Kabaret z Konopi w programie „Walentynki na wesoło”
Kabaret z Konopi  zawiązał się w 2004 r., choć faktyczną datą urodzin jest data pierwszego występu 16.04.2005, gdzie podczas kieleckiego KOKS-u zdobył pierwszą Nagrodę Publiczności. Działalność estradowa stała się pasją i sposobem na życie.
Zdobył kilkanaście Nagród Publiczności oraz jest laureatem kilkudziesięciu festiwali kabaretowych takich jak: KOKS, PKS, Dowcipakery, Mulatka, Fermenty, PAKA, Kopytko, Festiwal Dobrego Humoru, Zostań Gwiazdą Kabaretu, Japko itp.
Kabaret przemierzył z koncertami całą Polskę wzdłuż i wszerz już kilkadziesiąt razy. Koncertował także za granicą. Bez względu na warunki i rodzaj imprezy daje z siebie 100%.

15.02.2024 r. godz. 18:00Kabaret FIFA-RAFA w programie „Love is in the air”
Kabaret FIFA-RAFA w programie „Love is in the air” zabiera publiczność w podróż po przestworzach humoru, by razem z widzem brodzić w obłokach absurdu i dać mu błogie oderwanie od przyziemnej rzeczywistości. Przez około 90 minut zapewnia solidną dawkę lotnych żartów, przyjemne widoki i stratosferyczny poziom energii co sprawia, że z występu każdy wychodzi uskrzydlony.
Członkowie kabaretu na co dzień są parą, co nadaje spektaklowi atrakcyjności, naturalności i nieskrępowanej spontaniczności. Ola i Mateusz uwielbiają zaskakiwać widownię swoim błyskotliwym podejściem do komedii, czego efektem są gromkie brawa, salwy śmiechu i łzy szczęścia.
Ich skecze pojawiały się w programach telewizyjnych na antenach TVP, Polsatu, TV4, Nowa TV, Kino Polska i innych. Zdobywcy GRAND PRIX na słynnym festiwalu PAKA w Krakowie.