Doświadczyłeś już pracy z wolontariuszami lub jako wolontariusz? Potrzebujesz impulsu, aby rozszerzyć swoją działalność. Po prostu przyjdź!
 
Szkolenie skierowane jest do organizacji zainteresowanych rozwojem wolontariatu w swoich środowiskach i obejmuje takie zagadnienia jak:
-modele biur i centrów wolontariatu, struktura, władze
-przystąpienie do Podlaskiej Sieci Wolontariatu
-Organizacja Przyjazna Wolontariuszom: kryteria, diagnozowanie własnej organizacji w kontekście spełniania warunków Organizacji Przyjaznej Wolontariuszom przygotowanej przez Pracownię Badań i Innowacji Społecznych Stocznia i Centrum Wolontariatu w Warszawie, przygotowanie współpracowników, dokumentacja, certyfikacja.
 
PODEJMIJ WYZWANIE i Zrób to z naszym wsparciem!

Szkolenie poprowadzi Anna Ruszewska – Prezes Podlaskiej Sieci Wolontariatu, kierownik Suwalskiego Biura Wolontariatu, nauczyciel, trener, animator, autor publikacji, samorządowiec z długoletnim doświadczeniem.
Szkolenie jest bezpłatne. Oferujemy ciekawe i atrakcyjne zajęcia, wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz certyfikat. Szkolenie skierowane jest do osób, które ukończyły 15 lat.
Liczba miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Szkolenie odbędzie się w ramach projektu „Podlaska Sieć Wolontariatu”, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
   
Wszelkie informacje dodatkowe oraz zgłoszenia osobiste, e-mailem lub telefonicznie prosimy kierować na adres:  
 
Podlaska Sieć Wolontariatu przy Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT
ul. Noniewicza 91, 16 – 400 Suwałki
tel./fax 87 565 02 58, e-mail: wolontariat@pryzmat.org.pl
www.wolontariatpodlaski.pl